
Data utworzenia: 02.09.2026
ID oferty: f7e052e3
Inspektor/Starszy inspektor/Główny specjalista w Biurze Zamówień Publicznych (k/m) K 88/26
Sektor publiczny
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Tryb pracy
Stacjonarnie
Doświadczenie
Powyżej 1 roku
Dostępne miejsca
1
System pracy
Jednozmianowy
Wymiar etatu
Pełny etat
Nowe Ogrody8, Gdańsk, Polska
Opis stanowiska:
Warunki pracy:
- Zmianowość: jedna zmiana
- Godziny w tygodniu: 40
- Godziny w miesiącu: 160
- Wymiar etatu: pełny etat
- Tryb pracy: Stacjonarna
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Opis stanowiska / Obowiązki:
Udział w wykonywaniu zadań i czynności w zakresie przygotowywania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień publicznych wszczynanych: na wniosek wydziałów/biur Urzędu Miejskiego w Gdańsku, na mocy pełnomocnictwa wynikającego z art. 38 ust. 1 ustawy Pzp lub na podstawie art. 41 ustawy Pzp (grupa zakupowa lub centralny zamawiający), w zakresie zgodnym z zasadami i trybami określonymi w ustawie Pzp oraz w przepisach wewnętrznych dotyczących zasad udzielania zamówień publicznych w Urzędzie Miejski w Gdańsku, prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w charakterze sekretarza komisji przetargowej, albo członka komisji przetargowej, w ramach prowadzonego postępowania zamieszczanie ogłoszeń zgodnie z ustawą Pzp (w tym ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, ogłoszenie o wykonaniu umowy), wprowadzanie danych prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do rejestru postępowań Urzędu Miejskiego w Gdańsku, deponowanie wadiów wnoszonych w formach określonych przepisami o zamówieniach publicznych (oprócz formy pieniężnej) i dokonywanie ich zwrotu, zgodnie z przepisami wewnętrznymi dotyczącymi zasad udzielania zamówień publicznych w UM w Gdańsku, sporządzanie i aktualizacja Planu postępowań o udzielenie zamówień Gminy Miasta Gdańska Urzędu Miejskiego w Gdańsku obowiązującego w danym roku budżetowym (dyrektor BZP wyznacza w danym roku pracownika/pracowników do tego zadania), na polecenie dyrektora Biura Zamówień Publicznych sporządzenie i przesłanie poprzez platformę e-Zamówienia Prezesowi Urzędu Zamówień Publicznych rocznego sprawozdania z udzielonych zamówień przez Gminę Miasta Gdańska Urząd Miejski w Gdańsku, archiwizacja i spis dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami o zamówienie publiczne oraz innej wytworzonej dokumentacji w sposób gwarantujący jej nienaruszalność. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Wymagania:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- obsługa pakietu MS Office
- obsługa pakietu MS Office
min. rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego związanego z przeprowadzaniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych na postawie ustawy Pzp, znajomość i umiejętność prawidłowego stosowania przepisów prawa, analizy problemów i wyciągania wniosków oraz myślenia analitycznego, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. Mile widziane: wykształcenie wyższe prawnicze, administracyjne, ekonomiczne, doświadczenie w wykonywaniu zadań i czynności w zakresie przygotowywania lub przeprowadzania postępowań w formule partnerstwa publiczno-prywatnego zgodnie z ustawą Pzp, efektywna organizacja pracy na stanowisku i przy realizacji zadań, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność ujmowania zadań w szerokiej perspektywie, umiejętność radzenia sobie z nieprzewidywaną, gwałtowną zmianą, pozytywny stosunek do zmian, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, obowiązkowość, bezstronność, sumienność, rzetelność, komunikatywność, odporność na stres, chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju. - Doświadczenie: lata: 3
Oferujemy:
- Wynagrodzenie: od 6 600 do 7 400 PLN (Wynagrodzenie brutto)
- wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 6600,00-7400,00 zł brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia i kompetencji. Pracodawca oferuje: dodatek stażowy, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "trzynastka", nagrody jubileuszowe, inne dodatki, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych np. zapomogi, pożyczki, Kasa Zapomogowo Pożyczkowa itp., dofinansowanie do zakupu okularów korygujących wzrok, PPK, możliwość zapisania siebie i członków rodziny oraz skorzystania ze sportowego programu.
Jak aplikować:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty: Curriculum Vitae (CV) z danymi o których mowa w art. 22§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy tj. przebieg nauki i pracy zawodowej (z wyłączeniem informacji o wynagrodzeniu w obecnym stosunku pracy oraz poprzednich stosunkach pracy, imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejscowość zamieszkania, list motywacyjny, kserokopia dyplomu ukończenia studiów, kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie z obecnego zakładu pracy potwierdzające staż pracy lub inne dokumenty potwierdzające staż pracy, inne dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje i umiejętności, wypełnione i podpisane oświadczenie zgodnie ze wzorem. Dokumenty potwierdzające staż pracy lub kompetencje nabyte w trakcie pracy lub nauki za granicą muszą być przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego. Dokumenty potwierdzające staż pracy winny jednoznacznie wskazywać okres zatrudnienia oraz charakter stosunku prawnego, na podstawie którego świadczona była praca za granicą. Dokumenty należy składać w Urzędzie Miejskim w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 8/12 - sala obsługi nr 2 w zamkniętych kopertach lub przesyłać pocztą, z następującą adnotacją: nabór na stanowisko urzędnicze: K 88/26. Więcej informacji na temat oferty, wzór oświadczenia oraz link aplikacyjny dostępne na stronie BIP: https://bip.gdansk.pl/urzad-miejski/praca/Inspektor-Starszy-inspektor-Glowny-specjalista-w-Biurze-Zamowien-Publicznych,a,317585.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - link aplikacyjny na stronie BIP: https://bip.gdansk.pl/urzad-miejski/praca/Inspektor-Starszy-inspektor-Glowny-specjalista-w-Biurze-Zamowien-Publicznych,a,317585
